Main menu

I nieformalne spotkanie wrocławskiej branży usability

28 września o 19:00 we Wrocławiu w Czekoladziarni odbędzie się pierwsze nieformalne spotkanie wrocławskiej branży usability. Nie będzie prezentacji, nie będzie slajdów – po prostu luźna dyskusja w zaciszu jakiegoś klubu przy zimnym piwku lub drinku gorącej czekoladzie, jeśli ktoś woli. Dla podróżujących autem zapewne także się coś znajdzie :) Celem spotkania jest wymiana i doświadczenia i wiedzy. Pytania, odpowiedzi, dyskusja. Pierwsze spotkanie potraktujemy jako pilotażowe. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Więcej informacji można znaleźć na stronach serwisu Goldenline w grupie Dostępność i Użyteczność.

Wraz z Jakubem Andrzejewskim zapraszamy gorąco wszystkich chętnych i zainteresowanych.

PS. Jeśli nie jesteś specjalistą lub nie pracujesz w branży, nie szkodzi – przyjdź!

Update:
czas: 19:00 – 22:00
miejsce: Czekoladziarnia
adres: ul. Włodkowica 19, Wrocław

Ponad 8 lat w branży digital... to dużo, czy mało? Usability, user-experience, interaction design, accessibility... nie lubię nazw, które są tworzone jedynie dla celów marketingowych. To, co jest na prawdę istotne (dla mnie) to czynniki, które popychają ludzi od osiągania swoich celów i realizowania swoich potrzeb. Co sprawia, że ten mechanizm działa jak dobrej jakości szwajcarski zegarek? W jaki sposób mogę dać ludziom to, czego potrzebują i w jaki sposób mogę uczynić ich życie łatwiejszym? Jaka jest siła motywacji, w jaki sposób połączyć potrzeby konsumentów i cele biznesowe. To są pytania, które mnie interesują i na które szukam odpowiedzi!

Website: http://www.usability-onair.com

Google Profile

One thought on “I nieformalne spotkanie wrocławskiej branży usability

  1. Pingback: Dostępny.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

FacebookRSS