Main menu

O Usability On Air

Witam na Usability On Air!

Blog powstał z mojej ogromnej potrzeby gromadzenia informacji w jednym miejscu. W Polsce jest wielu specjalistów w dziedzinie usability oraz projektowania interakcji. Ich wiedza i doświadczenie niejednokrotnie zaskakują mnie, gdy czytam ich blogi. Jednak ilu specjalistów tyle blogów.

Zadaniem tego bloga jest zebranie informacji w jednym miejscu od strony trochę bardziej praktycznej i strawnej dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z magicznym światem user-centered design.

Zapewne podobnie jak ja, któregoś pięknego dnia stwierdziliście, że jest to temat, który warto pogłębić i lepiej poznać. Taj jak w każdej dziedzinie i w tej istnieje wiele zakamarków oraz niuansów. To dobre miejsce by zacząć. Zatem w drogę!

Na sam początek proponuję Tobie następujące artykuły:


Jeśli szukasz książek, czasopism lub po prostu chcesz poszerzyć swoją wiedzę o użyteczności, zajrzyj koniecznie do Biblioteczki usability.

Po więcej oczywiście zapraszam do archiwum oraz gorąco zachęcam do zapisania się do kanału RSS. Bądź na bieżąco z porcjami nowej wiedzy. Przecież to takie proste – RSS Usability On Air.

Dla osób żądnych kontaktu: kontakt [ at ] usability-onair.com, tutaj.

Zobacz mnie na GoldenLine

View Krzysztof Piwowar's LinkedIn profileView Krzysztof Piwowar’s profile

FacebookRSS