Main menu

Biblioteczka usability wystartowała

W końcu udało mi się uruchomić Biblioteczkę usability. Znajdziecie tam opisy książek (ale i nie tylko), które warto poczytać lub mieć w swojej bibliotece projektanta lub adepta tematyki użyteczności. Już niedługo pojawią się tam nowe pozycje, więc bądźcie czujni!

Jeśli macie sugestie lub napisaliście recenzję o którejś z opisanych tam książek, dajcie znać. Zamieszczę linka do niej :)

Biblioteczkę usability znajdziecie na tym blogu w górnym menu.

Od 2007 r. w branży digital... to dużo, czy mało? Usability, user-experience, interaction design, accessibility... nie lubię nazw, które są tworzone jedynie dla celów marketingowych. To, co jest na prawdę istotne (dla mnie) to czynniki, które popychają ludzi od osiągania swoich celów i realizowania swoich potrzeb. Co sprawia, że ten mechanizm działa jak dobrej jakości szwajcarski zegarek? W jaki sposób mogę dać ludziom to, czego potrzebują i w jaki sposób mogę uczynić ich życie łatwiejszym? Jaka jest siła motywacji, w jaki sposób połączyć potrzeby konsumentów i cele biznesowe. To są pytania, które mnie interesują i na które szukam odpowiedzi!

Website: https://www.usability-onair.com

3 thoughts on “Biblioteczka usability wystartowała

  1. To dobre pytanie Arku i zarazem dobry pomysł :) Postaram się skonfigurować kanał RSS dla Biblioteczki usability tak, aby informacje o nowych pozycjach pojawiały się także tą drogą. Dam znać w najbliższym czasie czy uda mi się to zrobić :)

    Update:
    Niestety nie udało mi się skonfigurować jakiegoś sensownego rozwiązania, które informowałoby o uaktualnieniach w bibliotece. Zapraszam do subskrybowania głównego kanału RSS. Będę na nim informował was o książkach, które doszły :)

FacebookRSS