Main menu

3camp – usability w Gdańsku 2012

6 listopada 2012 będzie można mnie spotkać na Gdańskim 3camp o tematyce usability. Zaczynamy o godzinie 18:00, Gdański Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trzy Lipy 3, Gdańsk.

W trakcie 25 min. opowiem o najczęściej spotykanych metodach perswazyjnych, stosowanych przez marketerów, o tym jak działa i funkcjonuje nasz mózg, w jaki sposób przetwarzamy informacje i co tak na prawdę umyka naszej świadomości.


Zanim wrócimy wieczorem do domu, do ośrodków przetwarzania informacji w naszym mózgu dotrze średnio nawet kilka tysięcy bodźców, mających znamiona przekazu reklamowego. Które z nich znajdą skuteczną drogę do naszej pamięci, najbardziej pierwotnych instynktów i dlaczego? Czy mamy jeszcze wolną wolę lub czy kiedykolwiek ją mieliśmy? Jak to jest z naszą racjonalnością? Dokąd sięga magia Hogwartu, a gdzie zaczyna się świat Lorda Voldemorta? Dużo pytań i tylko 25 minut – spróbuję się w nich zmieścić!

Krzysztof Piwowar, Mózgu spokojnie - to tylko perswazja!

Gorąco zapraszam!

Od 2007 r. w branży digital... to dużo, czy mało? Usability, user-experience, interaction design, accessibility... nie lubię nazw, które są tworzone jedynie dla celów marketingowych. To, co jest na prawdę istotne (dla mnie) to czynniki, które popychają ludzi od osiągania swoich celów i realizowania swoich potrzeb. Co sprawia, że ten mechanizm działa jak dobrej jakości szwajcarski zegarek? W jaki sposób mogę dać ludziom to, czego potrzebują i w jaki sposób mogę uczynić ich życie łatwiejszym? Jaka jest siła motywacji, w jaki sposób połączyć potrzeby konsumentów i cele biznesowe. To są pytania, które mnie interesują i na które szukam odpowiedzi!

Website: https://www.usability-onair.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

FacebookRSS