Main menu

Clearweb #2 – gorąco zapraszam!

Dnia 12 lutego 2009 o godz. 18:00 rozpocznie się drugie spotkanie Clearweb. Tym razem zmieniono odrobinę adres (aczkolwiek nadal będzie to na Politechnice Wrocławskiej): Budynek B4, s. 409.

Będę miał okazję ponownie w ramach spotkań Clearweb spotkać się z Wami. Tym razem przedmiotem mojej prelekcji będą zagadnienia związane z Augemented Reality (w polskim rzeczywistość rozszerzona) – O Augmented Reality słów kilka – jeśli nie znasz, musisz posłuchać!.

Przykładem wykorzystania AR jest tutaj Wikitude:

wikitude3

Więcej informacji o spotkaniu Clearweb możecie zdobyć na stronie clearweb.pl lub na goldenline.pl.

Zapraszam gorąco i do zobaczenia 12.01.2009 12.02.2009 na Clearweb-ie!

Od 2007 r. w branży digital... to dużo, czy mało? Usability, user-experience, interaction design, accessibility... nie lubię nazw, które są tworzone jedynie dla celów marketingowych. To, co jest na prawdę istotne (dla mnie) to czynniki, które popychają ludzi od osiągania swoich celów i realizowania swoich potrzeb. Co sprawia, że ten mechanizm działa jak dobrej jakości szwajcarski zegarek? W jaki sposób mogę dać ludziom to, czego potrzebują i w jaki sposób mogę uczynić ich życie łatwiejszym? Jaka jest siła motywacji, w jaki sposób połączyć potrzeby konsumentów i cele biznesowe. To są pytania, które mnie interesują i na które szukam odpowiedzi!

Website: https://www.usability-onair.com

One thought on “Clearweb #2 – gorąco zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

FacebookRSS