Main menu

Polish IA Summit – pierwsza polska konferencja dla projektantów

W dniach 15-16 kwietnia 2010 w Warszawie będzie miało miejsce ciekawe wydarzenie. Mowa tutaj o Polish IA Summit. Na dwudniowej konferencji będzie można posłuchać prelekcji takich znakomitości jak: Porf. Eric Reiss czy James Kalbach. Oczywiście to nie wszyscy uczestnicy, ale Ci są moim zdaniem najciekawsi :)

Myślę, że dla każdego, kto zawodowo zajmuje się tematyką projektowania, usability czy user experience, będzie to nie lada gratka. Sam czekam z niecierpliwością na te dwa dni. Oczekiwania są wielkie, ciekawe jak będzie z ich realizacją (czy organizatorzy im sprostają).

Sam program wygląda bardzo ciekawie. Osobiście najbardziej interesują mnie:

  • prezentacja Prof. E. Reiss’a „Killer content or content that kills”
  • prezentacja Alberta Salamona
  • prezentacja James’a Kalbacha
  • oraz prezentacja Carstena Schmitta

Jakie będą moje odczucia po konferencji, na pewno się dowiecie na łamach tego bloga, więc już teraz gorąco zapraszam :)

Swoimi spostrzeżeniami podzielił się także Robert na swoim blogu.

Od 2007 r. w branży digital... to dużo, czy mało? Usability, user-experience, interaction design, accessibility... nie lubię nazw, które są tworzone jedynie dla celów marketingowych. To, co jest na prawdę istotne (dla mnie) to czynniki, które popychają ludzi od osiągania swoich celów i realizowania swoich potrzeb. Co sprawia, że ten mechanizm działa jak dobrej jakości szwajcarski zegarek? W jaki sposób mogę dać ludziom to, czego potrzebują i w jaki sposób mogę uczynić ich życie łatwiejszym? Jaka jest siła motywacji, w jaki sposób połączyć potrzeby konsumentów i cele biznesowe. To są pytania, które mnie interesują i na które szukam odpowiedzi!

Website: https://www.usability-onair.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

FacebookRSS