Main menu

UX Book Club we Wrocławiu? Są chętni?

Od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy ma sens zorganizowanie pilotażowego spotkanie UX Book Club we Wrocławiu. Powodem tego są pojawiające się od czasu do czasu zapytania w tym temacie.

Do tej pory UX Book Club miał okazję odbyć się dwukrotnie w Warszawie (dzięki Ewie i Robertowi), oraz w jeden raz w Poznaniu. W sumie czemu miałby się nie odbyć we Wrocławiu, jeśli byliby chętni?

Zainteresowanych zapraszam do dzielenia się swoimi opiniami w komentarzach do tego wpisu lub na serwisie goldenline w tym temacie.

Od 2007 r. w branży digital... to dużo, czy mało? Usability, user-experience, interaction design, accessibility... nie lubię nazw, które są tworzone jedynie dla celów marketingowych. To, co jest na prawdę istotne (dla mnie) to czynniki, które popychają ludzi od osiągania swoich celów i realizowania swoich potrzeb. Co sprawia, że ten mechanizm działa jak dobrej jakości szwajcarski zegarek? W jaki sposób mogę dać ludziom to, czego potrzebują i w jaki sposób mogę uczynić ich życie łatwiejszym? Jaka jest siła motywacji, w jaki sposób połączyć potrzeby konsumentów i cele biznesowe. To są pytania, które mnie interesują i na które szukam odpowiedzi!

Website: https://www.usability-onair.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

FacebookRSS