Main menu

Już niedługo (dokładnie 17-18 kwietnia 2013) w Warszawie odbędzie się jedna z największych polskich konferencji, poświęcona m.in. user experience, architektura informacji, service design. Mowa tutaj o UX Poland (dawniej Polish IA Summit).

Sama agenda jest imponująca: 10 prelegentów z zagranicy (m.in takie nazwiska jak Chris Chandler – Disney, Josh Payton – Huge, Bill W. Scott – PayPal), 30 prelegentów z Polski (Paulina Makuch, Jakub Andrzejewski, Bartosz Mozyrko). Jednym słowem dwa dni wspaniałej dawki wiedzy, jakiej nie znajdziecie gdzie indziej!

Sami organizatorzy piszą o tym wydarzeniu w ten sposób:

  • Największa i najbardziej prestiżowa konferencja UX w Europie Centralnej
  • 2 dni, 30 prelegentów z całego świata, 2 ściezki tematyczne
  • Prezentacje przedstawicieli czołowych agencji i najlepszych brandów (Paypal, Disney)
  • Wyjątkowe miejsce i najwyższy standard jakości (Kino, ekrany)
  • Jakość merytoryczna gwarantowane przez międzynarodową radę programową oraz
  • program Call For Papers

UX Poland

Bilety Early  Bird już wyprzedane, ale pozostały jeszcze Standard i Last Call. Dlatego nie czekajcie, rezerwujcie sobie dwa dni na wyjazd do Warszawy, kupcie bilety i do zobaczenia na miejscu. Taaak, będę miał w tym wydarzeniu także swój mały udział w postaci prelekcji „Design it in 14 days – our first time on Windows 8 UI in mobile”. Razem z Kamilem Łukasiewiczem opowiemy wam pewną historię :)

Od 2007 r. w branży digital... to dużo, czy mało? Usability, user-experience, interaction design, accessibility... nie lubię nazw, które są tworzone jedynie dla celów marketingowych. To, co jest na prawdę istotne (dla mnie) to czynniki, które popychają ludzi od osiągania swoich celów i realizowania swoich potrzeb. Co sprawia, że ten mechanizm działa jak dobrej jakości szwajcarski zegarek? W jaki sposób mogę dać ludziom to, czego potrzebują i w jaki sposób mogę uczynić ich życie łatwiejszym? Jaka jest siła motywacji, w jaki sposób połączyć potrzeby konsumentów i cele biznesowe. To są pytania, które mnie interesują i na które szukam odpowiedzi!

Website: https://www.usability-onair.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

FacebookRSS