Main menu

mBank udostępnił bankomaty pod wodą

mBank uruchomił nową usługę. Dosyć ekscentryczną – nawet jak na obecne czasy. Po ciuchu zamontował kilkanaście bankomatów … pod wodą! Tak przynajmniej wynika z informacji podanej na głównym serwisie mBanku.

Ciekawi jedynie fakt, iż oficjalny adres bankomatów nie koniecznie chce pokryć się z umiejscowieniem maszyn do wydawania gotówki. Najwyraźniej to zwany z polskiego „ficzer”. Ciekawe co na to klienci tejże instytucji? Czy już zakupili kąpielówki i sprzęt do nurkowania w Odrze? Aby sprawdzić lokalizację bankomatów, wystarczy wejść na tę stronę.

mbank-bankomaty-pod-woda-mapa

Od 2007 r. w branży digital... to dużo, czy mało? Usability, user-experience, interaction design, accessibility... nie lubię nazw, które są tworzone jedynie dla celów marketingowych. To, co jest na prawdę istotne (dla mnie) to czynniki, które popychają ludzi od osiągania swoich celów i realizowania swoich potrzeb. Co sprawia, że ten mechanizm działa jak dobrej jakości szwajcarski zegarek? W jaki sposób mogę dać ludziom to, czego potrzebują i w jaki sposób mogę uczynić ich życie łatwiejszym? Jaka jest siła motywacji, w jaki sposób połączyć potrzeby konsumentów i cele biznesowe. To są pytania, które mnie interesują i na które szukam odpowiedzi!

Website: https://www.usability-onair.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

FacebookRSS