Main menu

UX Book Club we Wrocławiu – jaka książka?

Powolutku organizuję pierwsze spotkanie UX Book Club we Wrocławiu. Zgłosiło się kilka osób, które z chęcią wzięłyby udział w takim spotkaniu. Zobaczymy co z tego wyniknie. Gorąco wierzę, że pierwsze spotkanie bedzie miało szansę zaistnieć w przeciągu najbliższego miesiąca. Także trzymajcie kciuki!

Tymczasem zachęcam do głosowania na książkę, która będzie na tym spotkaniu omawiana. Poniżej znajdziecie ankietę. Zachęcam do odwiedzenia specjalnego wątku na serwisie goldenline: „UX Book Club we Wrocławiu? Są chętni?”. Zaglądajcie czasami na ten serwis, bo jeśli tylko potwierdzi się informacja o sali, umieszczę tam informacje o spotkaniu :) A teraz zachęcam do głosowania!

Od 2007 r. w branży digital... to dużo, czy mało? Usability, user-experience, interaction design, accessibility... nie lubię nazw, które są tworzone jedynie dla celów marketingowych. To, co jest na prawdę istotne (dla mnie) to czynniki, które popychają ludzi od osiągania swoich celów i realizowania swoich potrzeb. Co sprawia, że ten mechanizm działa jak dobrej jakości szwajcarski zegarek? W jaki sposób mogę dać ludziom to, czego potrzebują i w jaki sposób mogę uczynić ich życie łatwiejszym? Jaka jest siła motywacji, w jaki sposób połączyć potrzeby konsumentów i cele biznesowe. To są pytania, które mnie interesują i na które szukam odpowiedzi!

Website: https://www.usability-onair.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

FacebookRSS