Main menu

KreoAula – uczestnicy zapraszają

Równolegle ze wspomnianym we wcześniejszym poście „Śniadaniem usability”, odbyły się inne imprezy w Warszawie. Jednym ze spotkań była KreoAula. Spotkanie o tyle interesujące, iż podjęło ciekawą formę szerszej dyskusji oraz luźnej atmosfery. Temat także był interesujący, czyli „to co tygryski lubią najbardziej”: usability, use-experience.

Cytując fragment pochodzący ze strony domowej spotkania czytamy:

KreoAula to cykliczne spotkania takich osób jak: dyrektorzy artystyczni, projektanci stron www, designerzy, projektanci interakcji, flashdeveloperzy. Innymi słowy: osoby zaangażowane w budowę “zadowolenia” polskich użytkowników korzystających z internetu oraz technologii mobilnych…

Nie miałem okazji być na powyższym spotkaniu, jednak po takich zapewnieniach na pewno się skuszę następnym razem.Relacje ze spotkania zostały doskonale opisane na innych blogach:

keyword:
spotkanie konferencja kreoaula

Od 2007 r. w branży digital... to dużo, czy mało? Usability, user-experience, interaction design, accessibility... nie lubię nazw, które są tworzone jedynie dla celów marketingowych. To, co jest na prawdę istotne (dla mnie) to czynniki, które popychają ludzi od osiągania swoich celów i realizowania swoich potrzeb. Co sprawia, że ten mechanizm działa jak dobrej jakości szwajcarski zegarek? W jaki sposób mogę dać ludziom to, czego potrzebują i w jaki sposób mogę uczynić ich życie łatwiejszym? Jaka jest siła motywacji, w jaki sposób połączyć potrzeby konsumentów i cele biznesowe. To są pytania, które mnie interesują i na które szukam odpowiedzi!

Website: https://www.usability-onair.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

FacebookRSS